O blogu


                                  ***                                               
czerwiec 2010 


Jak łatwo zauważyć na blogu nastąpiły pewne zmiany;)  
Do samego chleba postanowiłyśmy bowiem dodać też coś do chleba, lub nawet zamiast. Zobaczymy jak nam to wyjdzie. W związku z tym zmieniłyśmy również nazwę naszego bloga. Na początku miał tytuł Chleb na zakwasie na 4 ręce. Teraz mamy tylko 4 ręce;) Oczywiście nie oznacza to, że nie będziemy piec już chleba, będziemy jak najbardziej, ale oprócz pieczenia chleba robimy również wiele innych, ciekawszych lub mniej, rzeczy w kuchni, którymi chcemy się podzielić.
A jeśli "zarejestrowana" w czyjejś pamięci nazwa bloga stanie się, przez to posunięcie, trochę myląca, to cóż - nie ma reguł bez wyjątków, tak jak nie ma blogów, do których nie wkrada się odrobina niekonsekwencji ... No może są, ale nasz do nich w takim razie nie należy;)

***
23 czerwiec 2016

Kolejną zmianą jest zmiana nazwy. Od dziś blog jest prowadzony na 2 ręce.
Mam nadzieję, że będzie coś się na nim działo.
Zobaczymy

***
Będzie mi bardzo miło, jeśli odwiedziwszy blog zostawisz jakiś komentarz i to nie tylko pochlebny. Będę z uwagą czytać wszystkie komentarze i w miarę możliwości odpowiadać na wsszzystkie pytania.

***
Traktuję blog jako swojego rodzaju notatnik z przepisami. Zamiast zbierać je na  niezliczonych kartkach w szufladach, lub jako zakładki w przeglądarce, zbieram je tutaj. Często to co gotuję jest improwizacją - czasem na znane tematy, a czasem nie. I bardzo często te improwizacje, szczególnie te udane,  gubią się w czeluściach, jakże zawodnej, pamięci . Tu, na blogu, pozostaną zanotowane i tu też mogę odsyłać ciekawych przyjaciół pytających o jakiś przepis.